بلبرینگ FAG

بلبرینگ FAG

یکی از مهمترین محصولات عرضه شده در تهران می باشد .


بلبرینگ FAG

فروش بلبرینگ FAG

نماینده فروش بلبرینگ FAG


بلبرینگ های شیار عمیق FAG در طرح های شعاعی و محوری برای انواع مختلف موجود است.


بلبرینگ های شیار عمیق یک ردیف در طرح های باز و مهر و موم شده موجود است. آنها برای سرعتهای بسیار زیاد و بسیار بالا طراحی شده اند و می توانند نیروهای شعاعی و محوری را در خود جای دهند.


بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیف با بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیف مطابقت دارند و در صورت ناکافی بودن ظرفیت بار شعاعی بلبرینگ های شیار عمیق یک ردیف استفاده می شوند.


یاطاقان توپ ، شیار عمیق FAG در انواع طراحی یک یا دو جهته موجود است. این یاتاقان ها به ویژه برای بارهای محوری زیاد مناسب هستند.یاطاقان توپ ، شیار عمیق محوری


بلبرینگ های شیار عمیق محوری شامل واشرهای مخصوص قرارگیری شافت ، واشرهای مخصوص محل قرارگیری و مجموعه های توپی و قفسی است. یاتاقان ها خود نگهدار نیستند. مونتاژ توپی و قفس و واشرهای بلبرینگ را می توان به طور جداگانه نصب کرد. علاوه بر سری های دارای واشر تخت ، سری نیز با واشرهای محل قرارگیری محفظه کروی برای جبران عدم انطباق استاتیک زاویه ای موجود است. این طرح ها معمولاً همراه با واشرهای نشیمن مورد استفاده قرار می گیرند.


بلبرینگ های شیار عمیق محوری در طرح های یک و دو جهته موجود است. هر دو طرح می توانند نیروهای محوری زیادی را پشتیبانی کنند اما تحت بارهای شعاعی قرار ندارند.


یاطاقان توپ ، شیار عمیق FAG Generation C


بلبرینگ های شیار عمیق نسل C به ویژه در رابطه با سطح صدای کم و گشتاور اصطکاکی کم توسعه یافته اند. آنها بخصوص برای استفاده در ماشین آلات برقی ، هواکش ها ، ماشین لباسشویی ها و ابزارهای برقی بسیار مناسب هستند. تغییراتی در طراحی مانند حرکت شناسی بهبود یاطاقان ، مهر و موم ها و قفس های جدید ، و همچنین فرآیند تولید تصفیه شده ، مزایای زیادی برای تولید بلبرینگ های شیار عمیق C ایجاد می کند.


نقشه های شما هر چه باشد ، بلبرینگ های شیار عمیق FAG Generation C همیشه این مزیت مهم را به شما می دهند. طراحی بهبود یافته نتایج مطلوب را در طیف گسترده ای از برنامه ها تضمین می کند. طول عمر بیشتر ، سر و صدای کمتر ، اصطکاک کمتر - هر آنچه که شما نیاز دارید ، یاطاقان توپ های شیار عمیق FAG Generation C عملکرد بالاتری را ارائه می دهددر این یاتاقان ها ، مسیرهای مسابقه ناهمواری و دقت هندسی بهینه شده است. این باعث می شود ظرفیت حمل بار بالاتر و عمر طولانی تری داشته باشید. X-life نام تجاری برتر است که به ویژه محصولات با عملکرد بالا را تحت مارک های INA و FAG شناسایی می کند.


آنها با درجه بندی و طول عمر طولانی تر مشخص می شوند - نتیجه بارگذاری دینامیکی بالاتر از محصولات استاندارد فعلی. اگر بار و پاکت طرح بدون تغییر باشد ، یاتاقان های X-life دارای ماندگاری بیشتری هستند. فواصل نگهداری طولانی تر امکان پذیر است.


FAG نورد و یاطاقان دشت

قطعات را در سایت تولید کننده جستجو کنید


شماره قطعه خود را در سایت سازنده پیدا کنید ، سپس با استفاده از نوار جستجوی بالا آن شماره را در فهرست ما جستجو کنید.


بیش از 120 سال نام FAG مترادف با یاطاقان نورد با کیفیت بالا است. از آنجا که فردریش فیشر در سال 1883 یک ماشین سنگزنی با توپ را در آلمان طراحی کرد که تولید توپهای کاملاً گرد فولادی را با سنگ زنی امکان پذیر می کند ، FAG در لبه برش فنرهای بلبرینگ قرار دارد. FAG از سال 2001 بخشی از گروه Schaeffler بوده و امروزه بلبرینگ های توپی و غلتکی FAG در بسیاری از طرح ها و اندازه ها تولید می شود.

یاطاقان توپ ، شیار عمیق FAG - نسل C


FAG Generation C Deep Groove Ball Bearing ، طراحی بهبود یافته و ویژگی های پیشرفته ای دارد که به معنی کاهش سطح صدا و اصطکاک است. از ویژگی های فنی بلبرینگ های FAG Generation C Deep Groove می توان به موارد زیر اشاره کرد: بهبود سطح مسابقه و کیفیت توپ ؛ نوسان بهینه شده تلرانس تولید باریک تر ؛ یک قفس فولادی پرچ شده جدید ؛ و تعداد زیادی گریس مخصوص. FAG Generation C Deep Groove Ball Bearing این ویژگی های FAG Generation C Deep Groove Ball Bearing باعث کاهش مصرف انرژی و تولید گرما و همچنین عمر طولانی برای هر دو بلبرینگ و گریس می شود. سرعت بالاتر و پایین آمدن هزینه های کلی از دیگر مزایای بلبرینگ FAG Generation C Deep Groove Ball است. یاطاقان توپ ، شیار عمیق FAG Single Row Generation C در سایز بزرگی در بسته بندی و مهر و موم شده موجود است.

یاطاقان توپ ، زاویه ای تماس FAG


FAG Angular Contact Bearings به صورت پیکربندی تک ردیفی یا دو ردیفی در دسترس هستند.

یاطاقان توپ ، تماس زاویه ای FAG تک ردیف


یاتاقان های ساچمه ای FAG Single Row Angular Raging یاطاقان توپ زاویه ای تماس FAG تک ردیف در نسخه های باز و مهر و موم شده موجود است و دارای ظرفیت خود آرایش بسیار کمی است. یاتاقان های ساچمه ای زاویه ای تک ردیف FAG واحدهای خود نگهدارنده با حلقه های داخلی و خارجی جامد و مجموعه های توپی و قفس با قفس های پلی آمید ، ورق استیل یا برنج هستند. مسیرهای مسابقه حلقه های داخلی و خارجی در جهت محور تحمل نسبت به یکدیگر جابجا می شوند.

یاتاقان های ساچمه ای با تماس زاویه ای FAG Single Row با عمر X


اندازه های زیادی از یاطاقان های ساچمه ای زاویه ای FAG در طراحی X-life عرضه می شوند که به آنها هندسه مسیر بهبود یافته و همچنین سطوح بهینه شده را می دهد. می توان به میزان قابل توجهی در بار حد خستگی یاتاقان ها (مقادیر حداکثر 50٪ بالاتر دست یافت) دست یافت. این بدان معناست که در موارد خاص می توان در صورت لزوم از طراحی کمتری از تحمل استفاده کرد.

یاطاقان توپ ، تماس با زاویه ای FAG دو ردیف


یاتاقان های ساچمه ای زاویه ای دو ردیف FAG دارای حلقه های داخلی و خارجی جامد و مجموعه های توپی و قفسی با قفس های پلی آمید ، ورق استیل یا برنج هستند. آنها از نظر طراحی با یاتاقان های ساچمه ای زاویه ای تک ردیف به صورت جفت به ترتیب O مطابقت دارند اما طراحی باریک تری از اینها دارند. آنها از نظر اندازه زاویه تماس و طراحی حلقه های تحمل متفاوت هستند.


یاطاقان توپ ، زاویه تماس دو ردیف FAG در نسخه های باز و مهر و موم شده موجود است. علاوه بر این ، یاتاقانهای باز ممکن است دارای شکافهای حلقوی بیرونی برای مهر و موم یا محافظ باشند. یاطاقان aled های مهر و موم شده بدون تعمیر و نگهداری ارائه می دهند که ترتیب تحمل اقتصادی را دارند. ظرفیت خود تراز یاتاقان های ساچمه ای زاویه ای بسیار کم است.

FAG Spindle Bearing FAG Spindle Bearing


یاطاقان دوک های FAG یاطاقان توپ های تماس زاویه ای تک ردیف هستند که از حلقه های داخلی و خارجی جامد و مجموعه های توپی و قفسی با قفس های پنجره جامد تشکیل شده اند. بلبرینگ های اسپیندل FAG قابل جدا شدن نیستند و در نسخه های باز و مهر و موم شده موجود هستند.


یاتاقان های دوک FAG دارای تحمل محدود هستند و آنها را به ویژه برای تنظیمات بلبرینگ که به دقت هدایت بالا و ظرفیت سرعت بالا نیاز دارند مناسب است. یاتاقان های اسپیندل FAG برای آرایش های اسپیندل در ابزارآلات مناسب هستند.

FAG چهار نقطه تماس با یاطاقان FAG چهار نقطه تماس با یاطاقان


یاتاقان های تماسی چهار نقطه ای FAG یاتاقان های توپی تماس زاویه ای تک ردیف هستند بنابراین در جهت محوری به فضای قابل توجهی کمتری نسبت به طرح های دو ردیف نیاز دارند. یاتاقان های تماسی چهار نقطه ای FAG از حلقه های بیرونی جامد ، حلقه های داخلی شکاف خورده و مجموعه های توپی و قفسی با قفس های برنجی یا پلی آمیدی ساخته شده اند. به دلیل حلقه های داخلی دو تکه یاتاقان های تماسی چهار نقطه ای FAG ، آنها می توانند تعداد زیادی توپ را در خود جای دهند. نصف حلقه داخلی یاتاقان های تماسی چهار نقطه ای FAG با یاتاقان خاص مطابقت دارند و نمی توانند با بلبرینگ های همان اندازه جایگزین شوند. حلقه بیرونی با مونتاژ توپی و قفس یاتاقان های تماسی چهار نقطه ای FAG را می توان جدا از نیمه حلقه داخلی نصب کرد.

یاطاقان بلبرینگ FAG Self-Aligning یاطاقان توپ


FAG یاطاقان توپ های خود تراز دو ردیف هستند ، واحدهای خود نگهدارنده متشکل از حلقه های بیرونی جامد با یک مسابقه مقعر ، حلقه های داخلی با یک سوراخ استوانه ای یا مخروطی و توپ و c


از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

بلبرینگ FAG


خرید بلبرینگ FAG


فروش بلبرینگ FAG


قیمت بلبرینگ FAG


نمایندگی بلبرینگ FAG


نماینده بلبرینگ FAGپیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات با
مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه
و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع
شوید.

تاور بلبرینگ ارائه کلیه ملزومات صنعتیقابل توجه مدیریت محترم تدارکات و امور کالااز عمده فعالیت های این فروشگاه میتوان تامین قطعات زیر با برنده های
اصلی نام برد 1.      تهیه و توزیع انواع  بلبرینگ
صنعتی ماشینی راهسازی کشاورزی و نساجی بلبرینگ های اینچی و مخروطی –کف گرد –بک
استاپ – قفلی –نیدل برینگ – لاینر – بال اسکرو – 
خطی – استیل  -  دوربالا - 
ضد اب – ضد اسید  - حرارت بالا – ضد
الکتریسیتهSKF- FAG- NACHI-
KOYO-NTN-NSK- TIMKEN- KG- IKO- INA- DPI 2.      تهیه و توزیع انواع تسمه های کنفی – سیمی – تایمینگ –دور متغیر  - انتقال نیرو --  نوار نقاله – PU-PVC OPTIBELT- MEGADIN-
GETS- BANDO- HANCHANG- DANGIL 3.      انواع روانکارهای صنعتی از قبیل روغن – گریس – گریس نسوز SELL- FAG- SKF – MOLYKOTE-
TOTAL-VERKOL 4.      انواع کاسه نمد های ماشینی- صنعتی- پکینگ و اورینگ های وایتون و
سیلیکون TTO- TTU-HOK-
SOUPTEX- CFW 5.      کادری مجرب در زمینه تولید فیلترهای هیدرولیک – هواکش –گازوئیل- روغن –
هوا  -اب – و ....با کاغذ های سپراتورSAKURA- DONALDSON- CAT- PARKER-PALL 6.     
پیشرو در
زمینه ساخت انواع چرخ دنده  فولی های
الومینیومی – اهنی – و تفلونی  با به
روزترین دستگاه های
CNC  تراش و فرز 
با بیش از چهل سال تجربه برای اطلاعات بیشتر با مشاور مربوط تماس بگیرید